1-click cleaner

1-click cleaner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1-click cleaner ile Androdi cihazınızdaki gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz.

1-click cleaner Android cihazınızda çöp dosya temizleme konusunda size yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Telefonunuza yüklediğiniz uygulamalar yüklenmeleri sırasında telefonunuzda çeşitli dosyalar depolarlar. Bu depolanan dosyalardan bazıları uygulamayı kaldırsanız dahi telefonunuzdan kaldırılmazlar. Bunun yanında Androidi şletim sisteminin ürettiği çöp dosyalar da mevcuttur. Bu dosyalar zamanla birikerek telefonunuzun komutlarınıza daha geç tepki vermesine ve bellek kullanımının artmasına sebep olur. Bu yüzden 1-click cleaner tarzı bir gereksiz dosya silme programına ihtiyaç duyulmaktadır.

1-click cleaner telefonunuzdaki çöp dosyaları tespit eder, temizler ve bu sayede telefon hızlandırmayı mümkün kılar. 1-click cleaner bunun yanında tarayıcı ve arama geçmişlerinizi de tarar ve kişisel bilgi güvenliğinizi tehlikeye atacak bu verileri tespit ederek kaldırır.

1-click cleaner önbellek temizleme işlemi sayesinde programlar tarafından oluşturulan önbellek çöplerini temizler ve telefonunuzun hafızasında boş yer oranını arttırır. Bunun yanında çağrı ve mesajlaşma geçmişleri de toplu olarak düzenlenebilir. Farklı tarama modları sunan uygulama bütün bu işlemleri sadece tek bir dokunuşla gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

YORUMLAR