101 Çanak Okey 1.0.1 (Android)

101 Çanak Okey

101 Çanak Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz (bedava) 101 Çanak Okey Yüzbir oynayın.

101 Çanak Okey, gerçek oyuncularla okey oynamanın keyfini süreceğiniz harika bir masa oyunu. Klasik okey, 101 okey, 101 çanak okey kısacası okey oyununu seviyorsanız, gerçekte olduğu gibi oynama keyfi yaşatan ücretsiz 101 Çanak Okey Yüzbir oyununu oynamalısınız. Kesinlikle mobil platformdaki en iyi bedava 101 Çanak Okey YüzBir oyunu!

Mynet’in milyonlarca insanı ekran başına kilitleyen masa oyunu 101 Yüzbir Okey oyununun yenilenmiş hali 101 Çanak Okey, tüm Android telefon ve tabletlerde oynanabiliyor. Mynet’in ücretsiz olarak indirmeye açtığı yeni okey oyununda sadece online ve gerçek kişilere karşı oynuyorsunuz. Masada oyun esnasında sohbet ederek oynamak, sonrasında sohbeti sürdürmek size kalmış. Facebook hesabınıza giriş yaparak veya misafir hesabıyla oynayabiliyorsunuz. Beklemek istemeyenler için hemen oyna seçeneği de mevcut.

Tamamen gerçek insanların katıldığı ve gerçek masa deneyimi sunan online 101 Okey oyunu 101 Çanak Okey, 1, 3, 5 ve 7 ellik masalarda oynanıyor. İster tek ister eşli olarak oynayabiliyorsunuz. Okey atarak, elden biterek veya çifte giderek tüm masalardan biriken çanağı kırabiliyor ve bedava çiplerin sahibi oluyorsunuz.

Not: 101 Okey oyunu, Okey’den farklı olarak daha fazla taşla oynanan bir oyundur. Yüzbir Okey’in nasıl oynandığını yardım bölümünden öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR