101-in-1 Games 1.3.30 (Android)

101-in-1 Games

101-in-1 Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,051

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Bir uygulama, 101 oyun ve sınırsız eğlenceyi bir araya getiren 101-in-1 Games'i kurduktan sonra uzun bir süre yeni bir arayış peşinde olmayacaksınız.

101-in-1 Games, biz her ne kadar bahsedecek olsak da ne kelimelerle ne de resimlerle anlatılabilecek bir deneyim değil. Bu sebepten ötürü videomuzla sizi bekleyen seçeneklere kısaca bir göz atalım.

Eğer mobil cihazınızla oyun oynamak için can atan bir çocuğunuz varsa bilirsiniz, dikkatini bir oyuna vermektense birçok şeyi denemek istiyorlar ve bir oyundan çabuk sıkılıyorlar. Sonunda sıkılmadan kurcalayabileceği bir uygulama buldunuz. Öte yandan içindeki oyunlar size de uzun vadeli bir eğlence vaadediyor. 

101-in-1 Games, sevimli zombilerden, noel babadan, aylak ayıcıklardan tutun, yetişkinleri daha çok cezbedecek tetris ve türevleri bulmaca oyunlarını ve sudoku'yu da kapsıyor. Üstelik eskilerden alışık olduğunuz bu oyun klasikleri yenilenmiş ve göz kamaştıran grafiklerle geliyor. Bugün de ne indireceğinize karar veremediyseniz beklediğiniz cevap 101-in-1 Games.

YORUMLAR