2 Numbers

2 Numbers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

2 Numbers, beyin egzersizi yapmak için oynayabileceğiniz ve aynı zamanda eğlenebileceğiniz ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

2 Numbers, hızlı düşünme ve sayısal düşünme gücünüzü arttırmanızı sağlayan ve bunları yaparken eğlendiren yararlı ve ücretsiz bir Android oyun uygulamasıdır.

Oyunun mantığı son derece basit. Size verilen 60 saniye içerisinde ekrandaki 2 rakamlı işlemlerin sonuçlarını doğru işaretlemeye çalışıyorsunuz. Püf noktası ise 60 saniye içerisinde ne kadar yüksek puana çıkabileceğiniz. Toplama ve çıkarma gibi genel matematik işlemlerini en hızlı şekilde yapmanızı sağlayacak olan uygulama beyin jimnastiği yaparak eğlenmek isteyenler için birebir.

Her yaştan oyuncunun oynayabilmesi için elverişli olan oyunun tasarıı da oldukça renkli ve hoş duruyor. Farklı arkaplan renkleri üzerinde çözmeye çalışacağınız bulmaca oyunu sayesinde oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Düşünme hızınızı arttırmanızı sağlayacak olan 2 Numbers oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Fakat uzun süre oynarken kendinize ufak molalar vermeyi unutmayın.

YORUMLAR