360 Battery Plus

360 Battery Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

360 Battery Plus, Android cihaz kullanıcıları için ücretsiz pil tasarrufu uygulaması.

360 Battery Plus, Android cihaz kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmuş pil tasarrufu uygulaması. Telefonda yüklü uygulamaların tek tek arka planda ve aktif kullanımda ne kadar güç tükettiklerini göstermekten pil belli sıcaklığa geldiğinde anlık bildirimle haberdar etmeye oldukça etkili bir pil koruma uygulamasından bahsediyoruz.

Pil ömrünü yüzde 50’ye kadar artırılabilen ücretsiz pil tasarruf uygulaması 360 Battery, özellikle eski model Android cihaz kullanıyorsanız hayatınızı kurtaracak nitelikte. Hangi uygulama pilden ne kadar tüketmiş görebilmenin ve tek dokunuşla pili adeta sömüren uygulamaları durdurabilmenin ve arka planda sessiz sedasız çalışarak güç tüketimini maksimum seviyeye çıkaran işlemleri sonlandırabilmenin yanı sıra pil sıcaklığını gösteren uygulama, cihazın pili aşırı ısındığında ısınmaya sebebiyet veren işlemleri otomatik olarak durdurarak cihazın soğumasını sağlıyor.

Otomatik olarak başlayarak pili tüketen uygulamaları da detaylı olarak gösteren 360 Battery uygulamasının arayüzü de fazlasıyla sade ve modern. Tek bakışta cihazınızın pili hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR