3D Car Transport Trailer Truck 2.1 (Android)

3D Car Transport Trailer Truck

2.1
3D Car Transport Trailer Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Car Transport Trailer Truck kamyon simülasyonu tarzı oyunlardan hoşlanan herkesin denemesi gereken türden bir oyun.

3D Car Transport Trailer Truck simülasyon oyunları oynamaktan keyif alan Android sahiplerinin beğeniyle oynayabileceği bir oyun olarak öne çıkıyor. Uyuglama markette çok sayıda simülasyon oyunu olmasına rağmen bu oyunların çok azı 3D Car Transport Trailer Truck'ın kalitesine yaklaşabiliyor.

Gerçekçi bir fizik motoruyla zenginleştirilen oyun yapısı, 3D Car Transport Trailer Truck'ın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi. Fizik motoru ve detaylı grafiklere ek olarak oyunda yüksek bir kabiliyet imkanı sunan kontrollere yer verilmiş.

Ekranın sağ tarafında bulunan pedalları kullarak aracımızı ileri ve geri hareket ettirebiliyor, direksiyonu kullanarak aracımızı yönlendirebiliyoruz. Uzun araçları kontrol ettiğimiz için kontrollerin bir hayli hassas olması gerekiyor zira dar şehir sokaklarında hareket etmek hiç de kolay değil.

Oyunda klasik tır sürme oyunlarında olduğu gibi devasa konteynırları veya dev ağaç kütüklerini taşımak yerine son model spor arabaları taşıyoruz. Haliyle çok dikkatli olmamız gerekiyor. Eğer bu tarz oyunlar dikkatinizi çekiyorsa, 3D Car Transport Trailer Truck'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR