3D Garbage Truck Parking 1.0.2 (Android)

3D Garbage Truck Parking

3D Garbage Truck Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Garbage Truck Parking Game, simülasyon oyunlarından hoşlanan Android kullanıcılarının denemesi gereken yapımlardan biri.

3D Garbage Truck Parking Game tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir simülasyon oyunu. Hem tabletlerimiz hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda çöp kamyonunun direksiyonu başına geçiyoruz ve şehri çöplerden temizlemeye çalışıyoruz. Çöp temizleme görevinin ardından ise aracımızı düzgün bir şekilde park etmeye çalışıyoruz.

Simülasyon oyunlarında ilk dikkat edilen ayrıntılardan biri de hiç kuşkusuz grafiklerdir. 3D Garbage Truck Parking Game'in üreticileri bu ayrıntıyı göz önünde bulundurarak ortaya iyi bir iş çıkartmışlar ve görsel açıdan tatmin edici bir oyun tasarlamışlar.

Grafik disiplininde gösterdiği başarıyı kontrollerde de aynı şekilde devam ettiren oyunda herkesin zorlanmadan kullanabileceği bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Ekranın sağında ve solunda bulunan kontrol butonlarını kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyoruz.

Toplamda 10 bölüm bulunduran oyunda her bölümde farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Açıkçası farklı görevlerin atanması oyunun uzun süre oynanmasını ve kısa sürede sıkıcı bir hal almasını engelliyor. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz 3D Garbage Truck Parking Game, simülasoyn oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR