3D Monster Truck Parking Game 1.4 (Android)

3D Monster Truck Parking Game

1.4
3D Monster Truck Parking Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Monster Truck Parking Game sadece bir park etme oyunu değil, aynı zamanda dev kamyonlarla akrobasi yapabildiğimiz eğlenceli bir oyun.

3D Monster Truck Parking Game birbirinden güçlü ve devasa canavar kamyonları kullanarak tehlikeli akrobatik hareketler yapabileceğimiz keyifli bir Android oyunudur. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz 3D Monster Truck Parking Game, adında park etme oyunu ibaresini taşısa da özünde daha fazlasını barındırıyor.

Oyunda son derece kolay bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Daha önce bu tarz bir oyun oynamamış olan kullanıcılar bile bu oyunu oynarken herhangi bir zorluk yaşamayacaktır. Kusursuz çalışan kontrollere eşlik eden detaylı modellemeler, oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Asıl ilgi çeken nokta ise çok sayıda farklı bölüm tasarımına sahip olması. Tepeler, dev platformlar, takla rampaları ve dahası bu oyunda sizleri bekliyor. Bölüm çeşitliliğinin bu denli çok olması, oyunun kısa sürede tüketilmesine engel oluyor.

Eğer ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir araba oyunu arıyorsanız 3D Monster Truck Parking Game hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR