3D Parking Game 2016

3D Parking Game 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Parking Game 2016, spor ve lüks araçları kullanarak park etmeniz gereken eğlenceli ve 3 boyutlu bir Android araba park etme oyunu.

3D Parking Game 2016, Android uygulama mağazası üzerinde bulabileceğiniz başarılı ve eğlenceli Android park etme oyunlarından bir tanesi. Yüzlerce benzer oyun olmasına rağmen sunduğu özellikler ile oyuncuları eğlendirmeyi başaran oyunda, 50 farklı park etme bölümü bulunuyor.

3 boyutlu tasarımı ve 4 farklı zorluk derecesi ile oyunculara güzel bir park etme simülasyonu deneyimi sunan 3D Parking Game 2016'da 3 farklı lüks ve spor araç seçebiliyorsunuz. Ayrıca oyunu oynarken kullanabileceğiniz 2 farklı kamera açısı bulunuyor ve bu kameralar sayesinde araba sürerken kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o şekilde seçim yapabiliyorsunuz.

Arabaları park etmek için arabanın kontrolünü Android telefon ve tabletlerinizin üzerinde sağlamanız gerekiyor. Ekranda göreceğiniz direksiyon, vites, gaz ve fren pedalı sayesinde aracınızı rahatça kontrol edebilirsiniz. Eğer daha önce bu tür bir oyun oynamadıysanız ilk başlarda biraz zorlanabilirsiniz fakat alıştıktan sonra kontrollerin oldukça rahat olduğunu siz de göreceksiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu hemen Android mobil cihazlarınıza indirerek size verilen park etme görevlerini yerine getirmeye başlayın.

YORUMLAR