3D Police Motorcycle Race 2016 1.1 (Android)

3D Police Motorcycle Race 2016

1.1
3D Police Motorcycle Race 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Police Motorcycle Race 2016 mobil cihazlarınızda oynabileceğiniz bir motor yarışı oyunudur

3D Police Motorcycle Race 2016 oyunculara adrenalin dolu anlar yaşatmayı hedefleyen bir motor yarışı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan 3D Police Motorcycle Race 2016'de oyuncular suçlularla savaşarak şehre düzeni getirmeye çalışan kahraman bir polisin yerine geçiyorlar ve bu işi gerçekleştirebilmek için motorlarına atlayarak sokağa çıkıyorlar. Oyundaki temel amacımız aranan suçluları takip ederek onlar kaçmadan araçlarını durdurmak. Bu işi gerçekleştirmek için ise belli bir süreye sahibiz. Suçlular kaçmayı başaramadan önce onları etkisiz hale getirmemiz gerekiyor. Bu nedenle motorumuzu kullanırken bütün sürüş yeteneklerimizi sergiliyoruz.

3D Police Motorcycle Race 2016'da 20 farklı polis görevi bizi bekliyor. Bu görevleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve kazandığımız parayı yeni ve daha hızlı polis motorlarının kilidini açmak için kullanabiliyoruz. Oyunda 5 farklı polis motoru seçeneğine sahibiz. Bu motorları kullanmak çok karışık değil. Motorumuzu yönlendirmek için ekranın solundaki direksiyonu, gaz ve fren yapmak için sağ taraftaki pedal tuşlarını kullanıyoruz.

3D Police Motorcycle Race 2016 ortalama kalitede grafiklere sahip olan bir polis oyunu. Oyunda farklı kamera açılarına da yer veriliyor.

YORUMLAR