3D Wallpapers 1.0.4 (Android)

3D Wallpapers

3D Wallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    799

  • ÜRETİCİ

    Best of the best

3D Wallpapers, Android mobil cihazlarınız için 3 boyutlu duvar kağıtları bulup kullanabileceğiniz ücretsiz bir duvar kağıdı uygulaması.

3D Wallpapers, adından da anlayacağınız üzere Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz 3 boyutlu duvar kağıtları keşfetmenizi sağlayan yararlı bir uygulama.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde yüzlerce yüksek kaliteli ve 3 boyutlu duvar kağıdı keşfedebiliyorsunuz. Kullanıcıdan kullanıcıya değişen zevklere göre herkes için duvar kağıtları bulunan uygulama HD, HQ ve 1080p kalitesinde büyük bir duvar kağıdı deposuna sahip.

Sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde duvar kağıtları arasında rahat gezinme imkanı sunan 3D Wallpapers, bir kaç dokunuş ile duvar kağıdınızı kolayca değiştirebilmenizi sağlıyor. Sürekli olarak eklenen güncel duvar kağıtları sayesinde yeniliğini ve heyecanını koruyan uygulamayı kullanarak duvar kağıtların SMS ya da MMS olarak gönderme seçeneğnizde var.

Kullanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmayan uygulamanın içerisinde reklamlar bulunuyor fakat bu reklamlar hem büyük değil hem de can sıkıcı hal almıyorlar.

3 boyutlu grafiklerden oluşan yüksek kaliteli duvar kağıtları ile Android telefon ve tabletlerinizi kişiselleştirmek isterseniz 3D Wallpapers uygulamasını hemen ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR