3DMark Sling Shot Benchmark

3DMark Sling Shot Benchmark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3DMark Sling Shot Benchmark alanındaki en iyi performans ölçme araçlarından biridir

3DMark Sling Shot Benchmark kullanıcılara Android performans ölçme ve karşılaştırma konularında yardımcı olan bir benchmark uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Android benchmark uygulaması olan 3DMark Sling Shot Benchmark, benchmark yazılımlarında sarsılmaz bir yere sahip olan 3DMark'ın mobil cihazlar için sunduğu klasik benchmark uygulamasının alternatif bir versiyonudur. Android 5.0 Lollipop işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmış bu uygulama ile yeni nesil Android cihazımızın 3 boyut performansını detaylı bir şekilde ölçebiliyoruz ve diğer cihazların performanslarıyla kıyaslayabiliyoruz.

OpenGL ES 3.0 ve OpenGL ES 3.1 destekleyen akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen 3DMark Sling Shot Benchmark karmaşık grafiksel hesaplamaların yer aldığı 3D görüntüleri Android cihazınızda oynatıyor ve bu gösterim süresince Android cihazınızın performansını kayıt altına alıyor. GPU ve CPU performansının detaylı bir şekilde analiz edildiği bu test sürecinde iler seviye aydınlatma ve gölge, parçacık ve post-process efektleri inceleniyor.

3DMark Sling Shot Benchmark'da 2 farklı benchmark modu yer almakta. OpenGL ES 3.0 modu ile Android cihazınızın performansını son nesil iPhone ve iPad cihazlarla karşılaştırabiliyorsunuz. OpenGL ES 3.1 modunda ise Android cihazınızın performansını HTC, LG, Samsung, Sony, Xiaomi gibi son model Android amiral gemileri ile karşılaştırabiliyorsunuz.

3DMark Sling Shot Benchmark'ın tamamen ücretsiz olması, herhangi bir reklam, kısıtlama veya uygulama içi satın alım işlemi içermemesi uygulamaya artı puan kazandırıyor.

ARTILAR

Reklam, kısıtlama, uygulama içi satın alım işlemi içermemesi

2 farklı benchmark seçeneği

Performans karşılaştırma

Detaylı analiz ve raporlama

Tamamen ücretsiz olması

EKSİLER