3G Speed Booster

3G Speed Booster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3G Speed Booster uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizin 3G bağlantı hızını arttırmanız mümkün.

3G Speed Booster uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarının 3G bağlantı hızlarını optimize etmekte kullanabilecekleri ücretsiz ve oldukça kolay kullanımlı bir uygulama. Zira uygulamanın pek çok işlemi otomatik ve hızlı bir şekilde tamamlaması sayesinde karmaşık ayarlarla uğraşmadan en hızlı internet bağlantısına sahip olabiliyorsunuz.

Dilerseniz uygulamanın temel çalışma prensibinden biraz bahsederek sizi bu konuda biraz daha aydınlatalım. Uygulamadaki hızlandırma seçeneğini aktif hale getirdiğinizde, hemen arkaplandaki internet kullanan uygulamalar hakkında bir tarama işlemi gerçekleştiriliyor ve daha sonra bu uygulamalar sonlandırılarak tüm 3G bağlantısının o an kullandığınız uygulamaya aktarılması sağlanıyor.

Böylelikle sizin haberiniz olmadan sık sık interneti kullanan uygulamaların hem kotanızdan hem de internet hızınızdan faydalanması imkansız hale geliyor. Arkaplanda çalışan bu uygulamaların bazen neredeyse tüm bağlantının yarısını tükettiğini dikkate alırsak, oldukça iyi bir hız artışı yakalamanız da mümkün hale gelecektir. Fakat telefonunuzu çok kurcalıyor ve hali hazırda bu uygulamalara karşı önleminizi aldıysanız uygulamanın sağladığı faydanın daha düşük olabileceğini belirtelim.

Hızlandırma işlemini sona erdirmek ve arkaplan uygulamalarına yeniden izin vermek de yine uygulama içerisinde mümkün. Bu sayede bildirimler ve kontroller gibi arkaplan hizmetlerinin sorunsuzca devam etmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Eğer 3G bağlantı hızınızın internet gezintileriniz esnasında olabildiğince hızlı olmasını istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.