4 Resim 1 Kelime 1.03 (Android)

4 Resim 1 Kelime

4 Resim 1 Kelime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4 Resim 1 Kelime, kelime bulmaya dayalı popüler ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

4 Resim 1 Kelime, hem Android akıllı telefonunuzda hem de tabletinizde boş zamanlarınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz bulmaca türünde ücretsiz bir oyundur.

Türkçe dil destekli bulmaca oyununda karşınıza çıkan resimlerdeki ortak nesneleri en kısa süre bulmanız gerekiyor. Farklı zorluk seviyeleri içeren oyunda kelime bulma yarışına 4 adet resimle başlıyorsunuz ve ilerledikçe daha az resim verildiğinden ortak kelimeyi tahmin etmeniz zorlaşıyor. İlerlemekte güçlük çektiğiniz seviyelerde oyun içi ipuçlarından veya Facebook’taki arkadaşlarınızdan yardım alabiliyorsunuz. Ancak aldığınız her ipucu için belli sayıda altını gözden çıkarmanız gerekiyor. İpuçlarına göre vereceğiniz altının sayısı artırıyor. Örneğin bir harf açtığınızda 49 altın, doğru yanıta ulaşmak içinse 99 altın vermeniz gerekiyor.

CetCiz Games tarafından geliştirilen oyunda puanınız sürenize ve aldığınız ipuçlarına göre değişiklik gösteriyor. Yani ne kadar az ipucu kullanır ve bölümü kısa sürede tamamlarsanız o kadar yüksek puan elde ediyorsunuz. Öte yandan oyunu daha kısa sürede bitirip daha fazla altın toplama şansına da sahipsiniz. Bu açıdan oyunda süre oldukça önemli.

4 Resim 1 Kelime Özellikleri:

  • Her bölümde verilen 4 resimdeki ortak nesneyi tahmin edin.
  • Altınlarınızı kullanarak ipuçlarından faydalanın, doğru kelimeyi bulun.
  • Facebook’taki arkadaşlarınızdan hem yardım alın, hem de altın kazanın.
  • Zorlu modda daha az resimle doğru kelimeyi bilmeye çalışın.
  • Dilediğiniz zaman turları sıfırlayın.

YORUMLAR