4x4 Hill Climb Offroad 1.0 (Android)

4x4 Hill Climb Offroad

1.0
4x4 Hill Climb Offroad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4x4 Hill Climb Offroad mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir 4x4 simülatörüdür

4x4 Hill Climb Offroad eğer zorlu arazilerde araç kullanamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir 4x4 araba oyunu olan 4x4 Hill Climb Offroad'da geniş bir açık dünya bizi bekliyor. Oyunun geçtiği yer ormanlarla kaplı bir ada. Bu adada zorlu arazi şartları bulunmakta. Bu nedenle adada yol alabilmek için güçlü motora sahip dört çeker araçlara ihtiyaç duyulmakta. İşte biz de bu dört çeker araçlardan birini kontrol edebiliyoruz ve zorlu arazi şartlarıyla boğuşuyoruz.

4x4 Hill Climb Offroad'ın geniş açık dünyasında farklı akrobatik numaralar gerçekleştirmemiz mümkün. Bunun yanında kasalar gibi etkileşim kurabileceğimiz şeyleri parçalayarak içlerinden geçebiliyoruz. 4x4 Hill Climb Offroad'ın geçtiği küçük adaya farklı küçük köyler serpiştirilmiş. Bu köyleri keşfederek akrobatik hareketlerimizle köylerde kaos yaratabilmemiz mümkün. Yol üzerindeki trafik işaretlerini de ezip geçebiliyoruz.

4x4 Hill Climb Offroad'da farklı dört çeker araçları kullanabilmemize izin veriliyor. Bu araçlar gerçekçi bir şekilde hasar alabiliyorlar. Oyunun grafiklerinin çok yüksek kaliteli olduğunu söyleyemiyoruz; fakat özgürce dolaşıp etrafı dağıtmak istediğiniz bir yarış oyunu oynamak isterseniz 4x4 Hill Climb Offroad'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR