4x4 Jam HD 1.0.1 (Android)

4x4 Jam HD

4x4 Jam HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4x4 Jam HD güzel grafiklere sahip bir yarış oyunudur

4x4 Jam HD oyunculara dev lastikli yarış araçlarını kullanarak zorlu koşullarda yarışma imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan 4x4 Jam HD'de klasik araba yarışı oyunlarından farklı bir yarış tecrübesi bizi beklliyor. Normalde yarış oyunlarında parlak boyalı son moda spor arabaları seçerek düz asfalt yollarda yüksek hızda yarışırız; fakat 4x4 Jam HD tozun ve toprağın içine dalıyoruz ve açık arazide yarışarak bir yandan rakiplerimizle diğer yandan da arazi koşullarıyla mücadele ediyoruz.

4x4 Jam HD'de yarışırken karşımıza tepecikler, küçük nehirler, rampalar gibi engeller çıkarken hızımızı korumaya ve rakiplerimizi geçmeye çalışıyoruz. Oyun bizi çöl gibi arazilerin yanısıra yağmurlu ve çamur gölleriyle dolu arazilere konuk ediyor. Gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan 4x4 Jam HD'de aracınızı kontrol ederken aracınızın araziye tıpkı gerçekteki gibi tepki verdiğini görebilirsiniz.

4x4 Jam HD'nin grafik motoru hem araç modellemelerinde hem de çevre grafiklerinde gayet başarılı. Göze hoş görünen oyunun müzikleri de kulağa hitap ediyor. Oyunu farklı kamera açılarıyla ve farklı kontrol sistemlerinden birini seçerek oynayabiliyorsunuz.