4x4 Off-Road Rally 3 1.1 (Android)

4x4 Off-Road Rally 3

1.1
4x4 Off-Road Rally 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4x4 Off-Road Rally 3 ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve yüksek kaliteli bir simülasyon oyunudur.

4x4 Off-Road Rally 3 tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur. Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu oyunda tehlikeli arazilerde aracımızı kullanmaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde dikkatimizi grafikler çekiyor. Simülasyon oyunları kategorisinde bu tarz bir grafik kalitesi sunan oyun bulmak gerçekten kolay değil. Fakat kullandığımız aracın içerisine geçtiğimizde işler biraz değişiyor. Açıkçası ben daha detaylı bir kokpit tasarımı beklerdim.

Çevre modellemeleri de gerçekten iyi. Tırmandığımız tepeler ve engebeler son derece iyi tasarlanmış. Ortam ışığı azaldığında aracımızın farını yakabiliyoruz. Bu detaylar oyundan alınan keyfi büyük ölçüde artırıyor.

Oyunda yer alan kontroller gerçekten iyi çalışıyor. Pedalları kullanarak aracımızı hareket ettiriyor, direksiyon ile de aracımızı zorlu parkularlarda yönlendiriyoruz. Genel olarak oyun bu çizgide ilerliyor. Çok fazla bir şey sunmuyor olabilir fakat simülasyon oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gerektiğini düşünüyorum.