4x4 SUVs Russian Off-Road 2 1.02 (Android)

4x4 SUVs Russian Off-Road 2

4x4 SUVs Russian Off-Road 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4x4 SUV araçlarıyla orman ve tepe dinlemeden gaza basabileceğiniz özgür ve ücretsiz bir oyun.

Off-Road araçlarını seviyorsanız ve arazi sürüşü yapabilecek fizik tabanlı bir oyun arıyorsanız 4x4 SUVs Russian Off-Road 2 Android cihazlarınızda bulabileceğiniz en makul seçeneklerden biri. Oldukça başarılı olan 3 boyutlu görselleriyle dikkat çeken bu oyunda birbirinden farklı araç modelleriyle doğada kozlarınızı paylaşıyorsunuz. Elbette arabaların çoğu da Rusya'da popüler olan araçlardan oluşuyor.

Rusya'nın çetin doğa koşullarında arabanızla çılgın bir seyahate çıktığınız bu oyun ile normal hayatta belki de çok uzak olduğunuz off-road dünyasıyla yakın bir bağ kurabileceksiniz. Buna en kilit gösterilebilecek sebeplerden bir tanesi de doğa manzaralarının ve zemin döşemelerinin son derece kaliteli bir şekilde mobil cihazlara aktarılmış olması. Buna benzer bir çalışmaya cep telefonlarınızdan kolay kolay rastlamanız mümkün olmayacaktır.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış 4x4 SUVs Russian Off-Road 2 isimli bu oyun serbest ortamda araba performansı deneyebileceğiniz geniş bir dünyayı cebinize getiriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun daha fazla araç ve pist gibi içerikler için kullanıcılarına uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor.

YORUMLAR