80 Days 1.0.3 (Android)

80 Days

80 Days
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

80 Days, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz orijinal ve farklı bir rol yapma oyunu. Jules Verne'in meşhur romanı 80 Günde Devr-i Alem'den esinlenilerek geliştirilmiş olan oyun steampunk tarzını çok güzel bir şekilde yansıtıyor.

1800'lerde geçen oyunu, interaktif bir kurgu olarak tanımlayabiliriz. Oyunda yüzlerce farklı seçim var ve her seçim oyunu farklılaştırıyor. Yani oyunun hikayesi, sizin seçimlerinize göre şekilleniyor diyebilirim.

Orijinal ilüstrasyonlar ve çizimleri ve aynı zamanda orijinal müzik ve soundtracki ile dikkat çeken oyun adeta bir konsol oyunu niteliğinde ve kalitesinde. Bu yüzden de size çok farklı ve güzel bir deneyim yaşatacağını düşünüyorum.

Oyunda Phileas Fogg'un asistanı Passepartout karakteriyle oynuyorsunuz ve dünyanın çevresini dolaşırken aynı zamanda patronunuzun sağlığı, finansal durumu ve zamanını siz yönetiyorsunuz. Aynı zamanda gideceğiniz şehirleri de siz seçiyorsunuz.

Her şehirde bambaşka maceralar sizi bekliyor. Pek çok farklı karakterle tanışıyor, maceralara atılıyor ve olaya şahit oluyorsunuz. Maceranızın ilerlemesini sağlamak ya da felakete doğru sürüklenmek tamamen size ve seçimlerinize bağlı.

Oyunda aynı zamanda bir ağ bulunuyor ve diğer oyuncuların pozisyonlarını, rotalarını ve kazançlarını görebiliyorsunuz. Böylece onlarla en hızlı ya da en kapsamlı oyuncu olmak için yarışabiliyorsunuz.

YORUMLAR