9 Cards Home Launcher

9 Cards Home Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9 Cards Home Launcher uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz bir akıllı launchera sahip olabilirsiniz.

9 Cards Home Launcher uygulaması, Android akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz alternatif ve kaliteli launcher uygulamaları arasında yer alıyor ve pek çok diğer launcherın aksine çok sadeleştirilmiş bir yapı sunuyor. Zira Android arayüzündeki karmaşıklık zaman zaman kullanıcıların şikayetlerine neden olabiliyor ancak 9 Cards Home Launcher bunun önüne geçebilmek için herşeyi olabildiğince basit tutmuş denilebilir.

Uygulama sizin kullanım alışkanlıklarınızı takip ediyor ve en sık kullanabileceğiniz uygulamaları buna göre sıralıyor. Dolayısıyla kullanırken devamlı çok kullandığınız uygulamaları aramak zorunda kalmıyor, akıllı sıralamadan faydalanabiliyorsunuz.

Gerçekleştirilen sıralamalar bulunduğunuz konuma göre de belirlendiği için farklı yerlerde hangi uygulamaları açıyorsanız hepsi ayrı ayrı kayıt ediliyor. Böylece evde veya işte en sık kullandığınız uygulamalar arasındaki farklar net bir şekilde belli oluyor.

Kullanıcıların geri dönümlerine göre belirlenen önerilen uygulamalar sayesinde yeni uygulamaları keşfetmek de oldukça basit. Uygulama tamamen ücretsiz olduğu için tüm fonksiyonlarından sınırsız bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

Tabii ki mevcut launcher uygulamasının avantajlarından vazgeçmek istemeyenler için de bir çözüm mevcut. 9 Cards Home Launcher herhangi bir şekilde eski launcherınız ile karışmıyor ve böylece ikisini aynı anda çalıştırmak mümkün hale geliyor. Eğer alternatif ve kolay kullanılır bir launcher uygulaması arıyor ve cihazınızın sizin alışkanlıklarınıza göre hareket etmesini istiyorsanız göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR