Acapella Maker 0.9.0 (Android)

Acapella Maker

Acapella Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acapella Maker, insan sesini kullanarak video kolajı yapmanıza imkan sağlayan bir Android uygulamasıdır.

İnsan seslerinin belirli bir düzen içerisinde peş peşe oynatılmasıyla ortaya çıkan sanat eserine acapella deniyor. Genel olarak çok seslilik olarak tanımlanan bu müzik, çeşitli uygulamalar kullanılarak rahatlıkla oluşturulabiliyor.

Acapella Maker ise Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir acapella uygulamasıdır. Oldukça basit olarak tasarlanan bu uygulamayı kullanarak acapella yapmak inanılmaz zevkli ve kolay bir hale geliyor.

Uygulama sayesinde 10 taneden fazla acapella penceresini kullanarak en fazla 5 dakika uzunluğunda acapella eseri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu eserinize isim verebilir ve daha sonra arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Kayıt aşaması ise oldukça basit. Seçmiş olduğunuz pencere dilimlerine tek tek kayıt yapmanızın ve bunları senkronize etmenizin dışında sizi uğraştıracak hiçbir şey yok. Acapella Maker, 1.000.000 yakın insanın tercih ettiği bir uygulama olmasında dolayı sürekli güncelleniyor ve daha kullanışlı hale getiriliyor. Eğer sizde kendinize özgü bir acapella eseri oluşturmak istiyorsanız Acapella Maker'ı kullanmanızı öneriyoruz.