Adam Asmaca+ 1.5 (Android)

Adam Asmaca+

1.5
Adam Asmaca+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    4,769

  • Üretici

    Sezer URAL

Adam Asmaca, okul sıralarında hemen hemen her çocuğun mutlaka oynadığı klasik kelime oyunlarından bir tanesinin Android uygulamasıdır.

Adam Asmaca, Android cihazlarınız üzerinde adam asmaca oyununu oynayabilmeniz için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır. Online bir skor tabelasına sahip olan oyunda, bu tabelanın üst sıralarında yer almak istiyorsanız, 90 saniye içerisinde en fazla sayıda kelimeyi bulmalısınız.

Google+ üzerindeki arkadaşlarınız ve diğer online oyuncular ile kıyasıya puan yarışına girebileceğiniz oyunu, dilerseniz offline olarak da oynayabilirsiniz. Fakat offline modda oynayadığınız oyunlarda elde edeceğiniz yüksek puanlar Google Play sıralamalarında gözükmeyecektir.

Adam asmaca oyununun kurallarına göre, adamınızın asılmaması için kelimeyi doğru olarak bilmeniz gerkemektedir. Eğer kelimeyi bilemezseniz malesef adam asılır ve kaybederseniz. Asılmadan önce bilmeniz durumunda ise bir sonraki kelimeye geçerek daha yüksek puan kazanabilirsiniz. Adamın asılmasını engellemek için 7'den fazla hata yapmamalısınız.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde keyifli vakit geçirmek ve ufak molalarınızda yada iş çıkışlarında stres atmak isterseniz adam asmaca oyununu mutlaka ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR