Advanced Task Killer

Advanced Task Killer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş bir görev sonlandırıcı uygulamadır.

Advanced Task Killer, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir görev sonlandırma uygulamasıdır. Advanced Task Killer, uygulamaları teker teker elle sonlandırmanızı sağlar. Otomatik olarak sonlandıran uygulamalar, gerekli uygulamaları tekrar tekrar açmak zorunda olduğundan çok fazla batarya harcadığı için de bu çok önemli bir özellik olmuş.

Uygulamada ayrıca otomatik uygulama sonlandırma modu da bulunuyor fakat bunu istediğiniz gibi ayarlayıp yukarıdaki performanstan kaçınabiliyorsunuz. Uygulama ile tek yapmanız gereken sonlandırmak istediğiniz uygulamaları tek tek seçmek ve sonlandır butonuna dokunmak.

Bunun dışında uygulama ile bir liste oluşturarak hiç sonlandırmak istemediğiniz uygulamaları buraya ekleyebilirsiniz. Böylece otomatik sonlandırma yaptığınızda istemediğiniz uygulamaların sonlanmasını önlemiş olursunuz.

Bu, uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğundan reklam içeriyor fakat eğer beğenirseniz az bir miktar karşılığında pro versiyonunu da satın alabilirsiniz. Uygulamanın 50 milyondan fazla kişi tarafından indirildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Eğer siz de bu tarz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Advanced Task Killer'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR