Adventure Town (Android)

Adventure Town

Adventure Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    602

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Adventure Town, strateji ve macera öğelerini harmanlayan bir şehir kurma oyunudur.

Adventure Town, Android telefon ve tabletlerle uyumlu bir şehir kurma oyunudur. Ücretsiz sunulan ve Türkçe olarak ta oynanabilen oyunda bir yandan şehrinizi kurarken, diğer yandan da ölümcül canavar saldırılarına karşı koymaya çalışıyorsunuz. Şehri alt üst etmeye çalışan Karanlık Lord'un askerlerini püskürtmeli, şehri şeytani güçlerden kurtarmalısınız.

Adventure Town, içerdiği hikayesi ile benzer şehir kurma oyunlarından oldukça farklı bir deneyim sunuyor. Bir zamanlar kötü güçler tarafından yok edilen şehri yeniden canlandırmayı konu alan oyun etkileyici bir animasyonla başlıyor. İlk etapta kasabınıza saldıran ejderhayı öldürüyorsunuz. Daha sonra verilen görevleri yerine getirerek kasabanızı genişletiyorsunuz. Oyun Türkçe olduğundan atanan görevleri hızlıca tamamlayabiliyorsunuz. Her biri farklı pozisyonlarda olan yardımcılar kasabanızı daha iyi duruma getirmenizde size yardımcı oluyor.

Çeşitli görevleri yerine getirerek ilerlediğiniz oyunda yeni kılıçlar, kalkanlar, zırhlı elbiseler ve diğer öğelerle kahramanlarınızı özelleştirmeniz ve güçlendirmeniz de mümkün. Tamamladığınız görevler sonucunda kazanadığınız altınlarla bunları kolayca satın alabilirsiniz.

Adventure Town, basit bir şehir kurma oyunundan çok öte ve kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Üstelik ücretsiz ve Türkçe!

YORUMLAR