AE 3D Motor (Android)

AE 3D Motor

AE 3D Motor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE 3D Motor, Android cihazınıza ücretsiz indirip keyifle oynayabileceğiniz bir motosiklet yarışı oyunu.

AE 3D Motor, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz motor yarışı oyunları arasında. Diğer yarış oyunları ile karşılaştırdığımızda görsel açıdan oldukça geride kalan oyunun oynanışı hakkında aynı şeyi söylemek son derece yanlış olur. Oyunu oynamaya başladığınızda çok kısa sürede bağımlısı olacağınızın grarantisini verebilirim.

Boş zamanlarda kafa yormadan oynanabilecek yarış oyunlarından biri olan AE 3D Motor’da hız yapmayı seven bir motosiklet sürücüsünü kontrol ediyoruz. Akan trafiğe aldırış etmeden son hız motosikletimizle ilerliyoruz. İlk bölümlerde trafik yoğunluğu fazla olmadığından araçlar arasından sıyrılarak geçmek son derece eğlenceliymiş gibi geliyor ancak diğer yolların kilidini açtığınızda oyunun düşündüğünüzden daha zor olduğunu görüyorsunuz.

Orta seviye görseller sunan oyunda motosiklet sürücüsünü iki farklı kamera açısından görebiliyoruz. Ancak kamera açıları otomatik olarak değişiyor. Keşke farklı kamera açıları ile oynayabilseydik ve de dilediğimiz açıda oynayabilseydik. Bu haliyle de zevkli ancak diğer yarış oyunlarından alıştığımdan mıdır bilmiyorum bu seçeneği aradım.

Oyunu eğlenceli kılan ve popüler yapan en önemli faktör bence kontrollerin basit tutulması. Motosikletimizle hızlanmak için ekranın herhangi bir noktasına basılı tutmamız, hızımı kesmek için parmağımızı kaldırmamız yeterli oluyor. Motosikletimizle kıvrak hareketler yapmak içinse cihazımızı sağa veya sola çeviriyoruz.

Gaza getiren müzikler yerine gerçek motosiklet motorunun sesini duyduğumuz oyunda puan kazanmak için araçların diplerinden sıyrılmamız gerekiyor. Araçlara ne kadar yakın geçersek o kadar fazla puan toplamış oluyoruz. Kazandığımız bu puanları sadece yeni parkurların kilidini açmak için kullanabiliyoruz.

YORUMLAR