AE Bubble 1.2 (Android)

AE Bubble

1.2
AE Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Bubble, üçlü eşleştirme oyunları arasında ve Android platformunda ücretsiz.

AE Bubble, Android cihazınıza indirip boş zamanlarınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz bulmaca oyunları arasında. Candy Crush ile patlak veren üçlü eşleştirme tarzında oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız basit bir oynanış sunan ancak son derece keyif alacağınız bu yapımı kaçırmayın derim.

AE Mobile tarafından geliştirilen bulmaca oyunu her yaşta kişinin rahatlıkla oynayabileceği tarzda hazırlanmış. Bu yönden oyunu kendiniz oynayabileceğiniz gibi küçük yaşta kardeşinizin veya ebeveyninizin Android cihazına da yükleyebilirsiniz. Basit bir oynanış sunmasına rağmen son derece zevk veren bir oyun olan AE Bubble’ı benzerlerinden ayıran nokta ise rengarenk bir arayüze sahip olması ve iki farklı oyun modu içermesi. Bunun yanında sürekli satın almaya zorlamaması.

AE Bubble’ın sunduğu oynanış üçlü eşleştirme oyunlarından bir farklılık göstermiyor. Amacınız yine aynı renkte objeleri (balonları) bir araya getirerek puan kazanmak ve ilerlemek. Tabii ki zorlandığınız durumlarda belli bir sayıda kullanabileceğiniz güçlendiriciler de mevcut.

Renkli görselleri ve bağımlılık yaratan oynanışı dikkat çeken AE Bubble’da iki oyun moduna yer verilmiş. Sonsuz oyun modunu seçtiğinizde yukarıdan yavaş yavaş aşağıya inen baloncuklarla karşılaşıyor ve fazla puan yapmak için uğraş veriyorsunuz. Bulmaca modunu seçtiğinizde ise hareket eden balonculuklar yerine durağan balonculuklar sizleri karşılıyor ve bölüm bölüm ilerliyorsunuz. Her iki oyun modu da eğlenceli ve sıkmıyor.

AE Bubble, üçlü eşleştirme genel adıyla bulmaca oyunları içerisine giren bir yapım ve oynarken kesinlikle keyif veriyor.

YORUMLAR