AE Lucky Fishing 2.0.0 (Android)

AE Lucky Fishing

AE Lucky Fishing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Lucky Fishing, bizleri su altı dünyasının büyüleyici atmosferine sokan kaliteli bir Android oyunu.

AE Lucky Fishing, su altı oyunlarına ilgi duyanlar için özel hazırlanmış, Android telefon ve tablet kullanıcıları için ücretsiz bir oyun. Su altının göz kamaştıran dünyasına giriş yaptığımız oyunda adından da anlayacağınız üzere bir balıkçının yerine geçiyor ve türlü türlü balıkların ağımıza takılmasını sağlıyoruz.

Enfes animasyonlarla süslenmiş balık tutma oyununda onlarca görev boyunca su dünyasının canlılarını ağımıza düşürmeye çalışıyoruz. 13 türde balığı ağımıza atmak için balık topu makinesini kullanıyoruz. Başarıyla ağımıza takılan her balık sonrası hem altın kazanıyor, hem de top sayımızı artırıyoruz. Bu noktada rastgele atışlar yaparak oyunu sonlandırırım düşüncesine varabilirsiniz ancak oyun bu kadar basit tasarlanmamış. Her bölümde görevimiz farklı. Bazen büyük, bazen de küçük balıkları yakalamamız isteniyor. Su altı oldukça karmaşık yapıda olduğundan aralardan istenilen türü fark edip bulmamız odaklanmamız ile doğru orantılı. Oyunda ne kadar iyi odaklanırsanız balıkları fark etme hızınız da o kadar artar.

Oyunda odaklanmak kadar hızlı hareket etmek te son derece mühim. Balık topu makinesini ne kadar seri kullanırsanız o kadar iyi. Çünkü balıklar küçük dahi olsa tek atışta ağa yakalanmıyorlar. Büyük balıkları tutmak ise harika refleks gerektiriyor. Tabii ki bunca uğraşın bir ödülü var. Seriye bağladığımız vakit kullandığımız balık topu makinesine güçlendirici ekleniyor. Böylelikle köpek balıkları hatta deniz kızlarını dahi kolaylıkla yakalayabiliyoruz.

Su altının hayret verici dünyasına bir balıkçı olarak giriş yaptığımız eğlenceli bir oyun olan AE Lucky Fishing, ücretsiz ve de küçük boyutlu olmasına rağmen kaliteli ve kısa süreliğine kafa dağıtmak için ideal yapımlardan biri.

YORUMLAR