AE Sudoku 1.0.0 (Android)

AE Sudoku

AE Sudoku
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Sudoku, akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bulmaca oyunudur.

AE Sudoku, Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz klasik bir bulmaca oyunudur. Mantık esaslı kombinasyonel sayı yerleştirme oyunu olan Sudoku’yu artık dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Dünya genelinde 7’den 70’e en çok oynanan zeka oyunlarından Sudoku’yu mobil cihazınıza taşıyan AE Sudoku, kolay oynanabilirliğe sahip bağımlılık yapan bir oyundur. 9x9 bir tabloda 1’den 9’a kadar olan sayıları yatay ve dikey konumda zekice yerleştirmeye yönelik olan oyunda farklı zorluk seviyeleri bulunmaktadır. İster Sudoku’ya yeni başlamış biri olun, isterseniz de usta bir Sudoku oyuncusu... Her seviyeye özel hazırlanmış bulmacaları sizleri bekliyor. Zorlandığınız tablolarda ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Ancak bunların sınırlı sayıda olduğunu unutmamalısınız.

Harika grafikler, şaşırtıcı animasyonlar, bağımlılık yapan oynanışı ile öne çıkan AE Sudoku, tabloda daha kolay ilerlemenizi ve bulmacaları daha hızlı çözmenizi sağlayan harika özellikler de sunuyor. Sayıları yanlış yerleştirdiğinizde aldığınız hata uyarısı ve ipuçları bulmacalarda yardımınıza koşuyor.

YORUMLAR