Agent Awesome 2.0.1 (Android)

Agent Awesome

Agent Awesome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent Awesome, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz gizli ajan oyunu.

Agent Awesome, çizgi film stili detaylı görselleriyle dikkat çeken gizli ajan oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda kötü ünü olan bir şirketin üst yönetimini ortadan kaldırma gibi zorlu bir görevi üstleniyoruz. Amacımıza ulaşmak için stratejimizi sürekli değiştirmemiz gerekiyor.

Görsel çizgilerinden küçük yaşta oyunculara hitap ettiği izlenimi uyandırsa da strateji oyunlarından keyif alan her yaşta kişinin oynayabileceği bir yapım Agent Awesome. Günün birinde arkadaşlarıyla eğlenirken EVIL adında bir şirketi şehirden silme kararı alan ajanımıza yardım etmek bize düşüyor.

12 kattan oluşan şirkette kötü bilim adamlarından güvenlik korumalarına, koalalardan uçan balinalara birçok engel çıkıyor. Bulunduğumuz katın içini göreve başlamadan görebiliyoruz. İşaretleme yaptıktan sonra silahımızı da seçip göreve başlıyoruz. Burada yaptığımız dokunuşlar oyunun gidişatını etkilediğinden önemli. Oyun esnasında ajanımızı kontrol etme şansına sahip değiliz. Hedefimiz üst yönetim olduğundan engelleri ortadan kaldırmak ya da es geçmek bize kalmış. Kullanabildiğimiz çok sayıda yükseltilebilir silah mevcut.

YORUMLAR