Ahead! 1.0.0 (Android)

Ahead!

Ahead!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Ahead! mobil oyunu, yaratılan etkileyici bir atmosfer içinde keyifle oynayabileceğiniz farklı bir tür beceri oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Ahead mobil oyunu, hem el becerisi gerektiren hem de zeka zorlayıcı bir oyun olup oldukça özgün bir fikir barındıran hoş bir beceri oyunudur.

Ahead mobil oyunu siyah zeminde beyaz çizgilerin hakim olduğu bir tasarımı sahip olmakla beraber oyunda yer alan geometrik şekiller oyuna farklı bir atmosfer kazandırmıştır. Ahead mobil oyununda tek yapmanız gereken iki yuvarlak uçtan oluşan çizgiyi sürükleyerek belirlenen hedefleri toplamak. Ancak kulağa geldiği kadar kolay olmayacak. Zira çizginin hareket prensibine alışmak biraz zaman alabilir.

Oyunda yönlendirdiğiniz çizgi bir yuvarlak ucun dairesel hareket etmesiyle yol alıyor. Ancak siz belirleyici olan ucu seçebiliyorsunuz. Yani bunu bir ağırlık merkezi gibi düşünürseniz ağırlıklı tarafı siz belirleyerek çizginin istediğiniz yere gitmesini sağlayacaksınız. Siz belirli hedefleri topladıkça çizgi daha da hızlanacak ve yön vermek zorlaşacak. Oyun ekranında yer alan şekillere takılmadan gitmek ve oyun alanından çıkmamak da temel amaçlarınızdan biri olacak. Sıkılmadan oynayacağınız Ahead mobil oyununu Google Play Store’dan ücret ödemeksizin indirebilirsiniz.