Air App Switcher

Air App Switcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air App Switcher, Android mobil cihazlarınız üzerinde çalışan uygulamalar araıs geçişlerinizi hızlandırıp kolaylaştıran ücretsiz bir Android kişiselleştirme uygulaması.

Air App Switcher, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde iki uygulama arasında çok hızlı geçiş yapabilmenizi sağlayan hem ücretsiz hem de yararlı bir uygulama.

Uygulama arasında geçişleri 2 farklı yöntemle yapabilen Air App Switcher ile ister air modda isterseniz de tuşlu modda uygulama geçişlerini yapabiliyorsunuz. Eğer air modu tercih ederseniz ekranın üst tarafını elinizle kapamanız yeterli. Tuşlu modu seçerseniz ekran üzerindeki tuşa dokunarak son 2 açılan uygulama arasında geçişinizi kolayca yapabiliyorsunuz.

Son model telefonların bazılarında bulunan bu özellik eğer sizin sahip olduğunuz Android telefon veya tablette yoksa bu uygulama sayesinde siz de uygulamalar arasında hızla geçiş yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki ayarlardan istediğiniz ayarları yaparak uygulamayı dilediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Uygulamalar arası geçiş dışında farklı bir özelliğe sahip olmayan Air App Switcher'ı ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.