Air Combat: Online 2.3.0 (Android)

Air Combat: Online

Air Combat: Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Combat: Online, birbirinden zorlu görevlerle zenginleştirilmiş, aksiyon dolu bir savaş uçağı simülasyonu.

Air Combat: Online, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir savaş uçağı simülasyonu. Kaliteli görselleri ile öne çıkan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Oyunda çok sayıda tekli oyuncu görevi olmasına rağmen bizim en çok hoşumuza giden detay gerçek kişilere karşı mücadele edebildiğimiz multiplayer modu oldu. Bu modla birlikte yapay zeka yerine oyunu oynayan diğer oyunculara karşı uçuş yeteneklerimizi sergileyebilme imkanına sahip oluyoruz.

Air Combat: Online'da seçebileceğimiz 50'den fazla jet uçağı mevcut. Bu jet uçaklarının her biri gerçeğe uygun tasarımlara sahip ve uçuş dinamikleri de gerçeğe uygun bir şekilde tasarlanmış. Daha önce bu kategoride yer alan herhangi bir oyun oynamadıysanız Air Combat: Online'da sunulan eğitim görevlerine katılarak neler yapmanız gerektiği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Oyundaki uçakların her biri güçlendirilebilir özelliklere sahip. Uçağın motorunu, kanatlarını ve silahlarını geliştirerek rakiplerimize karşı üstünlük sağlayabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Air Combat: Online, uçak oyunlarına ilgisi olan oyunseverlerin göz atması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR