Air Hockey Glow

Air Hockey Glow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Hockey Glow hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz keyifli bir masa hokeyi oyunudur ve özellikle kaliteli grafikleriyle dikkat çekmektedir.

Air Hockey Glow oyun salonlarında jeton alıp oynadığımız hokey oyununun mobil versiyonu olarak düşünülebilir. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu keyifli oyunda keyifli bir oyun deneyimi bizleri bekliyor.

Daha önce bu oyunu oynamamış olsanız bile öğrenmesi kısa sürüyor. Amacımız elcikleri kullanarak disklere vurmak ve rakibin tarafındaki girişten sokmak. Elbette bu sırada rakip de boş durmuyor ve ataklarımıza var gücüyle yanıt veriyor. Git gide zorlaşan bir yapıya sahip olan Air Hockey’de göz alıcı grafiklere yer verilmiş. Oyunda yer alan eğlenceli animasyonlar da dikkat çeken noktalar arasında.

Neon renkli çizgilerin kullanıldığı oyun son derece akıcı ve yumuşak bir yapıya sahip. Problem yaratan veya eksiklik hissettiren herhangi bir nokta yok. Gerçekçi bir fizik morotuyla donatılan Air Hockey Glow’da attığımız her golden sonra cihazımız titriyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Air Hockey Glow boş zamanları değerlendirmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu. Arcade oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka deneyin.