Air Lock Screen

Air Lock Screen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Lock Screen, Android telefon ve tablet sahiplerinin güç tuşuna dokunmadan sadece ekran üzerinden ekran kilidini açıp kapamasını sağlayan yararlı ve pratik bir Android uygulaması.

Android telefon ve tablete sahipseniz güç tuşuna basmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorsunuz demektir. Gün içerisinde en çok bastığımız tuşu ortadan kaldırarak, ekran kilidi için cihazlarımızın ekranını kullanmamızı sağlayan Air Lock Screen uygulaması son derece kullanışlı ve oldukça pratik.

Bir çok Android akıllı telefonun yan tarafında olan güç tuşuna basmak çok zor olmamasına rağmen, sürekli basıldığında bir rahatsızlık veriyor. Bunun önüne geçmek ve sadece ekrana dokunarak ekran kilidini kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar Air Lock Screen uygulamasını kullanabilirler.

Uygulama ile basit olarak ekran kildinizi kapatmak yada açmak için parmağınızı ekranın üst bölgesinde kaydırmanız yeterli. Bazı Android telefonlarda olmasına rağmen, standart olan bir özellik olmadığı için pek çok Android cihaz sahibi bu tür bir özelliğe sahip değil.

Uygulama sadece ekran kildinizi açma kapamaya değil, aynı zamanda kilit ekranındaki bildirimlerinizi de açıp kapama yada oyun oynarken ve diğer işlerinizi yaparken ekran kilidinin devreye girip girmemesi gerektiği ayarlarınızı da düzenlemenize imkan tanıyor. 3 farklı kilit modu bulunan uygulamanın en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olarak sunulması. Bu sayede ücretsiz olarak indirip, deneme fırsatınız bulunuyor. Eğer beğenirseniz kullanmaya devam edebilirsiniz. Küçük ve basit bir uygulama olduğu için Android telefon ve tabletlerinizin performansında da herhangi bir değişiklik olmuyor.

Eğer klasik ekran kilidi açma kapama işleminden daha pratik bir yönteme ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Air Lock Screen'e mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR