Air Strike 3D

Air Strike 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Strike 3D, uçağınız ile birlikte hiç bitmeyen savaşlara katılacağınız heyecanlı ve aksiyon dolu bir Android savaş oyunudur.

Eğer masmavi gökyüzünde savaşmaya hazırsanız, Air Strike 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Heyecanlı ve aksiyon dolu bir uçak savaşı oyunu olan Air Strike 3D ile birlikte adeta nefes kesen saatler geçirebilirsiniz.

Oyundaki amacınız kendi uçağınız ile birlikte diğer uçakları yok etmek. Fakat bu söylemesi kadar kolay bir iş değil. Çünkü bunu gerçekleştirmek için çok dikkatli olmalı ve diğer uçakları hedef alarak hepsini yok etmelisiniz.

Gerçek zamanlı oyun fiziği, etkileyici yıldırım ve özel efektleri sayesinde bağımlısı olacağınız uçak savaş oyununda 3 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. İlk olarak kolayda başlayarak daha iyi bir pilot olduğunuzu düşündüğünüz zaman orta zorluk seviyesine, usta pilot olduğunuz zaman ise zor oyun moduna geçmenizi tavsiye ederim.

Düşman uçakları takip eden füzeler ile vurarak, kaçırma şansınızı sıfıra indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra size sunulan 3 farklı uçak modelinden birini seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Uçak ve savaş oyunları oynamak hoşunuza gidiyorsa Air Strike 3D'yi Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR