Airplane Flight Mania 3D 1.3 (Android)

Airplane Flight Mania 3D

1.3
Airplane Flight Mania 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan Airplane Flight Mania 3D ne yazık ki beklentileri karşılamakta zorluk çekiyor.

Airplane Flight Mania 3D simülasyon oyunlarından hoşlanan herkesin denemek isteyeceği yapımlarından bir tanesi. Fakat fazla bir beklenti içine girmeyin!

Açıkça belirtmem gerekirse Airplane Flight Mania 3D adından da anlaşılacağı gibi çok kaliteli bir oyun değil (3D olduğunu iddia eden oyunlar genelde kalitesiz oluyor). Bu yargıya Airplane Flight Mania 3D'yi bilgisayar oyunlarıyla değil mobil platformlardaki oyunlarla kıyaslayarak varıyorum. Yani durum gerçekten vahim.

Oyunda yolcu uçaklarını kontrol ediyoruz. Ekranda uçağımızı kontrol etmek için kullanacağımız kontroller mevcut. Bu kontroller iyi bir şekilde yerleştirilmiş. Grafik kalitesi ise berbat. Herhangi bir konsept yok. Mümkün olduğunca iyi yapılmaya çalışılmış fakat olmamış. Bunun yerine çizgi film tarzı bir tasarım kullanılsa daha iyi olabilirdi. En azından yapması daha kolay olurdu ve daha ilgi çekici görünürdü.

Airplane Flight Mania 3D'de 20 farklı görev bulunuyor. Bu görevler iniş, kalkış gibi temel seviye yeteneklerden komplike görevlere kadar uzanıyor.

YORUMLAR