Airplane Pilot Car Transporter 1.0 (Android)

Airplane Pilot Car Transporter

1.0
Airplane Pilot Car Transporter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airplane Pilot Car Transporter farklı araçları kullanabildiğiniz bir simülasyon oyunudur

Airplane Pilot Car Transporter oyunculara farklı araçları tek bir oyun içerisinde kullanabilme imkanı veren bir mobil uçak simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Airplane Pilot Car Transporter'da kargo taşıyan dev bir uçağı yönetiyoruz. Fakar uçağımızın taşıyacağı kargodan da biz sorumluyuz. Son model spor arabaların taşındığı bu açağa girecek arabaları biz yönlendiriyoruz. Bu iş için arabaları şehir içinden alarak havaalanına ulaştırmamız gerekiyor. Şehirde yol alırken trafiğe dikkat edip kaza yapmamamız gerekiyor.

Airplane Pilot Car Transporter'da aracımızı havaalanına ulaştırdıktan sonra tırlarla araçları uçağa taşıyoruz. Tırlarla araçları uçağa yükleyebilmek için tırları doğru bir şekilde park etmemiz gerekiyor. Araçları uçağa bindirdikten sonra ise dev uçağımızla gökyüzüne açılıyoruz. Belirlenen rotada yol alıp uçağı kaza yapmadan hedef noktaya indirmemiz gerekli.

Ortalama bir grafik kalitesine sahip olan Airplane Pilot Car Transporter sunduğu zengin içerikle beğeninizi kazanabilir.

YORUMLAR