Airport Plane Ground Staff 3D

Airport Plane Ground Staff 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airport Plane Ground Staff 3D farklı havaalanı araçlarını kullandığınız bir simülasyon oyunudur

Airport Plane Ground Staff 3D eğer keyifli bir uçak kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynayabileceğiniz bir mobil uçak simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu olan Airport Plane Ground Staff 3D oldukça zengin bir içeriğe sahip. Oyunda sadece uçak kullanmak yerine bir havaalanında karşınıza çıkabilecek birçok farklı havaalanı aracını kullanabiliyorsunuz. Uçaktaki yolcuların inmelerini sağlayan merdiven araçları, havaalanı içinde yolcu taşıyan yolcu otobüsleri, yakıt kamyonları, kargo taşıma araçları ve çekici araçlar bu havaalanı araçlarından bazıları.

Airport Plane Ground Staff 3D'de uçuş yaparken ilk olarak doğru şekilde kalkış yapıyoruz. Gökyüzüne çıktığımızda ise belli bir rotayı takip ederek uçuş yapıyoruz. Bu rotayı havadaki halkalardan takip edebiliriz. Bu halkaların içinden geçerek yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Rotamızın sonunda ise sıra uçuşun en zorlu kısmı olan iniş bölümüne geliyor. İniş esnasında hızımızı ayarlamamız ve doğru açıyla alçalmamız gerekmekte.

Airport Plane Ground Staff 3D'de farklı hava koşullarında oyunu oynayabilmekteyiz. Oyunun grafiklerinin tatmin edici kalitede olduğu söylenebilir.