ai.type keyboard (Android)

ai.type keyboard

ai.type keyboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    374

  • ÜRETİCİ

    ai.type Ltd

ai.type keyboard hem akıllı hem de görünümünü kişiselleştirebileceğiniz bir klavye uygulamasıdır

ai.type keyboard mobil cihazlarınızda yazı yazma deneyimini geliştirebilecek bir mobil klavye uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sanal klavye uygulaması olan ai.type keyboard yazım alışkanlıklarınızı izleyerek size özel değişiklikler yapabiliyor. Bu sayede mobil cihazlarınızda çok daha hızlı ve verimli bir şekilde yazı yazabiliyorsunuz. Uygulama klavyenizi tercihlerinize göre yapılandırabilmenize imkan vermekte.

Emoji desteğini beraberinde getiren ai.type keyboard farklı temalardan birini seçerek klavyenizin görünümünü değiştirmenize izin veriyor. Ayrıca arka plan resmini ve yazı tipini de değiştirebiliyorsunuz. ai.type keyboard'ın en kullanışlı özelliklerinden biri klavyenizin boyutunu dinamik olarak değiştirmenizi mümkün kılması. Bu sayede ziyaret ettiğiniz sayfa veya uygulamaya özel olarak klavyenizi yapılandırabilirsiniz.

ai.type keyboard üzerinde bir arama bölümü de yer alıyor. Bu sayede aramalarınızı daha hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Klavye üzerindeki tuşların yerini değiştirebilir, kendi tuşlarınızı dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

YORUMLAR