AK Parti Gönüllüleri 1.0.8 (Android)

AK Parti Gönüllüleri

AK Parti Gönüllüleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AK Parti Gönüllüleri, AK Partiye gönül verenlerin bir araya gelerek AK Partili diğer kişiler için yararlı içerikler sağlayan güzel ve ücretsiz bir Android uygulaması.

AK Parti Gönüllüleri, AK Partiye ve onun davasına gönül verenlerin bir araya gelerek kamuoyu bilinci oluşturmaya çalıştıkları son derece yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması. AK Parti ile ilgili tüm güncel haberlere erişebileceğiniz uygulama, AK Parti için her şeyi yapmaya hazır olan AK evlatların gönüllü olarak çalışmasıyla işliyor.

Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamanın tasarımı oldukça sade ve şık olduğu gibi, boyutu da çok düşük olduğu için hem telefonunuzda fazla yer kaplamaz hem de performans açısından telefonunuzu yavaşlatmaz.

Yüzlerce gönüllünün bir araya gelerek oluşturduğu AK Parti Gönüllüleri sayesinde diğer tüm AKP'liler de güncel haberlerden ve öğrenmeleri gereken bilgilerden uzak kalmıyor ve dilediğiniz zaman mobil cihazları üzerinden kolayca erişebiliyor. Android dışında iOS versiyonu da olan AK Parti Gönüllüleri uygulamasını tüm arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize öğrenerek onların da AK Parti ile ilgili haberlerden yoksun kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle gözden kaçan gelişmeleri gözler önüne sermeyi amaç edinen bu gönüllü grubun uygulamasını ücretsiz olarak indirip bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR