Algeo Calculator 1.0.3 (Android)

Algeo Calculator

Algeo Calculator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Algeo Calculator uygulaması sayesinde Android telefon ve tabletlerinizde bilimsel hesaplamalar yapabilir, bunları grafiğe dökebilirsiniz.

Algeo Calculator uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir hesap makinesi uygulaması ve matematik terimleri kullanılarak kolayca karmaşık hesaplamaların yapılmasına izin veriyor, aynı zamanda da sonuçlara dair grafikler oluşturarak sunabiliyor. Her ne kadar Android için pek çok hesap makinesi uygulaması olsa da, bunların neredeyse hiçbiri grafikler oluşturma konusunda seçenek sunmuyor ve bu nedenle hem öğrenciler, hem akademisyenler hem de bilimadamları için Android'de yer alan en iyi hesap makinesi uygulamalarından birisinin Algeo Calculator olduğuna inanıyorum.

Uygulamanın arayüzü işlevlerinin karmaşıklığına rağmen oldukça kolay ve anlaşılır bir şekilde düzenlenmiş. Bu nedenle ihtiyaç duyabileceğiniz tüm butonları uygulamada kolayca bulabiliyor ve aklınızdaki formülleri girebiliyorsunuz. Tüm hesaplamalar tamamlandığında, sonuçlar hem yazılı formda hem de grafik formunda karşınıza çıkıyor.

Bilimsel tüm işaretlere destek veren uygulama böylece standartlara uygun bir şekilde formüller girebilmenizi sağlıyor ve hesaplama tarihçesi tutması sayesinde daha önceden yazdığınız formüllere ve yaptığınız hesaplamalara hemen ulaşabiliyorsunuz.

Tüm hesaplamalarınız için yeterli bulacağınıza inandığım uygulamayı denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR