Alien Hive 3.1.0 (Android)

Alien Hive

Alien Hive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alien Hive, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz orijinal, eğlenceli ve ücretsiz bir 3'lü eşleme oyunudur.

Alien Hive, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği orijinal ve yaratıcı bir 3'lü eşleme oyunudur. Oyunda en az 3 tane aynı elementi yanyana getirerek eşlemeli ve bu sayede yeni minik uzaylıları oluşturabilirsiniz.

Oyundaki amacınız diğer 3'lü eşleme oyunlarındaki ile aynı olmasına rağmen oyunun oynanışı ve yapısı diğer oyunlara göre biraz farklılık gösteriyor. Oyunda yapacağınız 3'lü eşlemeler ile minik ve sevimli uzaylı yaratıkları evrim geçirtiyorsunuz. Örneğin oyun içerisinde 3 tane turuncu yumurtayı eşleyerek küçük ve sevimli bir bebek uzaylı elde edebilirsiniz. Eşlemeler dışında oyunda dikkat etmeniz gereken robotlar bulunuyor. Bu robotlar bölümleri geçmemeniz için size engel olmaya çalışmaktadır.

Oyunda 3 farklı ödül sistemi bulunuyor. Bu ödüller altın, hamle sayısı ve puandır. Nadir görülen değerli kristalleri bir araya getirerek bu 3 ödülden birini kazanabilirsiniz. Hamle sayısı kazanmanız oyun içerisinde oldukça önemlidir. Öünkü oyun size sadece 100 hamle hakkı veriyor. Bunun üstüne çıkabilmek için hamle sayısı kazanmalısınız. ayrıca kazandığınız altınları kullanarak farklı özellikler alabilir ve bu özellikler sayesinde zorlandığınız bölümleri daha rahat geçebilirsiniz.

Özellikler:

  • Pastel renkli grafikler ve hafif müzikler
  • Sürü limiti olmaması
  • 70 elde edilmesi gereken başarı
  • Google Play servisi üzerinde liderlik sıralaması
  • Otomatik kaydetme
  • Facebook üzerinde paylaşım yapabilme

Farklı ve kendine özgü bir oyun yapısına sahip olan Alien Hive'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR