Alpemix Uzak Masaüstü

Alpemix Uzak Masaüstü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alpemix Uzak Masaüstü, Android cihazlarınız ile bilgisayarlarınızı uzaktan kontrol etme imkanı bulabileceğiniz kullanışlı ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Alpemix Uzak Masaüstü, bilgisayarınızın başında olmasanızda Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak uzaktan işlem yapabilmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamanın sahip olduğu kullanımı kolay arayüz ile birlikte hiç bir problem yaşamadan bilgisayarlara bağlanabilir ve istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok şirketin müşterilerine destek verirken kullandığı uzak masaüstü programlarını arkadaşlarınıza ve aile bireylerinize uzaktan yardım etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Özellikle bilgisayar bilgisi az olan tanıdıklarınızın bilgisayarları üzerinde yaşadığı sorunları çözmekte kullanabileceğiniz etkili bir yöntemdir.

Yüksek güvenlik standartlarında gerçekleştirilen iletişim sayesinde uzaktan bilgisayarınızı yönetebileceğiniz uygulamayı kullanabilmek için www.alpemix.com üzerinden ücretsiz masaüstü programını da indirmeniz gerekmektedir.

Uygulama ile bilgisayarlara 3 farklı yolla bağlanabilirsiniz:

  • Sürekli erişim parolası ile
  • Liste üzerinden teklif göndererek
  • Kullanıcı adı ve parola ile

İşyerinizdeyken evinizdeki bilgisayarınız üzerinde kolayca işlem yapabileceğiniz Alpemix Uzak Masaüstü programını ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR