Alportela Battery Saver 1.1.1 (Android)

Alportela Battery Saver

Alportela Battery Saver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alportela Battery Saver kullanarak Android cihazınızın pil ömrünü uzatabilirsiniz

Alportela Battery Saver kullanıcılara mobil cihazlarından daha uzun süre faydalanma imkanı veren bir pil ömrü uzatma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir batarya ömrü uzatma uygulaması olan Alportela Battery Saver sayesinde Android cihazlarından maksimum verim alabilmek için gerekli ayarları kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Android telefonlar standart kullanım söz konusu olduğunda 1 gün civarında bir batarya ömrü sunmaktadırlar. Fakat biz internette gezindikçe, video seyrettikçe ve oyun oynadıkça bu pil ömrü daha da kısalır. Bu nedenle acil ihtiyacımız olan anlarda Android telefonlarımızdan yaralanamayabiliriz.

Kullanım kolaylığı esas alınarak geliştirilmiş bir uygulama olan Alportela Battery Saver pil ömrü uzatma işlemini akıllı bir şekilde internet bağlantınızı, ekran kapanma sürenizi ve ekran parlaklığınızı yöneterek gerçekleştirmekte. Uygulama içerisinde kullanım alışkanlıklarınıza yönelik olarak seçebileceğiniz farklı güç tasarrufu profilleri yer alıyor. Bu profilleri seçtikten sonra Android cihazınızın pil tüketimini otomatik olarak azaltacak ayarlar uygulanıyor.

Alportela Battery Saver pil tüketim istatistiklerinizi de size gösterebilmekte.