Alto's Adventure 1 (Android)

Alto's Adventure

1
Alto's Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alto's Adventure, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi snowboard oyunlarından biri.

Alto's Adventure, iki boyutlu snowboard oyunları arasında hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik olarak kesinlikle en iyisi diyebilirim. Android platformunda ilginç olarak ücretsiz sunulan ödüllü snowboard oyununda yeteneklerimizi test eden 100’de fazla el emeği göz nuru bölüm bulunuyor.

Alto ve arkadaşlarıyla bitmek bilmeyen snowboard yolculuğuna çıktığımız oyunda dikkat çeken birçok nokta var. Snowboard yapan karakterlerin hareketleri oldukça başarılı. Kısa sürede kendinizi kolaylıkla kaptırabiliyor, zaman kavramını unutabiliyorsunuz. Karlı dağlarda hızla akıp giderken çevrenize takılmanız kuvvetle muhtemel çünkü dinamik ışık ve hava efektleri (sis, kar fırtınası, güneş, gökkuşağı gibi göze hoş gelen detaylar yer alıyor) gerçekten etkileyici.

Sadece tek oyunculu mod sunan Alto’s Adventure sonsuz yapıdaymış hissiyatı verse de puan kazanmak dışında da şeyler yapıyorsunuz. Yeteneklerinizi gün yüzüne çıkaran yüzlerce farklı görev bulunuyor. Dilerseniz farklı bir snowboardcuyla yolunuza devam edebiliyorsunuz. Snowboardcu demişken seçilebilir 6 snowboardcu bulunuyor ve hepsinin yeteneği farklı.

YORUMLAR