Amazing Fruits 1.0.2 (Android)

Amazing Fruits

Amazing Fruits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Fruits, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu.

Amazing Fruits, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda aynı renkteki meyveleri eşleştirmeye ve bu şekilde devam ederek tüm ekranı tamamlamaya çalışıyoruz.

Amazing Fruits'in Candy Crush'ın izinden ilerlediğini belirtmemiz gerekiyor. Bu her ne kadar orijinal bir çizgide ilerlemesine engel olsa da Candy Crush'ı sevenler tarafından tutulmasını sağlayabilir. Renkli görselleri ve akıcı animasyonları ile ezeli rakibinden geride hissettirmiyor. Nihai olarak oyunun özgün olmadığını fakat kalite anlamında da herhangi bir soruna yol açmadığını belirtmemiz gerek.

Oyunda meyveleri hareket ettirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz gerekiyor. En az üç tane olmak üzere benzer meyveleri yan yana getirmek temel görevimiz. Eğer üçten fazlasını yan yana getirebilirsek daha fazla puan alıyoruz.

Bu tarz oyunların genelinde gördüğümüz bonus seçenekleri bu oyunda da mevcut. Bölümler arasında kaşılaşacağımız bonuslar alacağımız puan miktarını hatırı sayılır derecede artırıyor.

Son düşüncemiz bu oyunun genel kullanıcı kitlesine hitap ettiği yönünde fakat benzersiz bir oyun arıyorsanız Amazing Fruits beklentilerinizi karşılamakta zorluk çekebilir.

YORUMLAR