American Football Bus Driver 1.1 (Android)

American Football Bus Driver

1.1
American Football Bus Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

American Football Bus Driver mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

American Football Bus Driver oyunculara gerçekçi bir araç kullanma deneyimi yaşatmayı planlayan bir mobil otobüs simülatörü olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs oyunu olan American Football Bus Driver'da oyuncular şehir içinde iş yapan bir otobüsün kontrolünü devralıyorlar ve şöförlük yaparak para kazanmaya çalışıyorlar. Oyunda temel olarak şehir içindeki farklı duraklardan yolcu alarak taşımaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken de zamana karşı yarışıyoruz. Yolcularımızı belirlenen süre içerisinde varmak istedikleri duraklara ulaştıramazsak para kazanamıyoruz.

American Football Bus Driver'da otobüsümüzü kullanırken hem hızlı hem de dikkatli olmamız gerekiyor. Şehir içinde uzun otobüsleri kullandığımız için kavşaklarda, dönüşlerde dikkat etmemiz, yayalara çarpmamamız gerekiyor. Trafik kurallarına uymak ve hızlı hareket etmek büyük bir mücadele yaratmakta. American Football Bus Driver bize hem gündüz hem gece araç kullanma imkanı veriyor. 

American Football Bus Driver içerisinde birçok farklı araç seçeneği yer alıyor. Oyunun grafiklerinin ortalama seviyede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR