Amy the Starry Archer

Amy the Starry Archer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amy the Starry Archer, oyunda kontrol edeceğiniz okçu ile uçarken tüm düşmanları yok etmeniz gereken eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.

Amy the Starry Archer, kendine özgü hikayesi ile Android telefon ve tablet sahiplerinin hem eğlenceli hem de heyecanlı vakit geçirmesini sağlayan bir Android aksiyon oyunu.

Oyunda kontrol edeceğiniz Amy karakteri bir peri gibi fakat okçu bir peri. Amy ile birlikte amacınız gökyüzünden çalınan yıldızları geri getirmek. Fakat bunu yapabilmek için önünüzde hem düşmanlar hem de bir takım engeller bulunuyor. Karşınıza çıkacak olan düşmanları hedef alarak ok ile vurmalı ve engelleri de atlatmalısınız.

Görsel kalitesi yüksek olan oyunun grafikleri için hoş diyebilirim. Elbette daha iyi olabilir fakat yeterli olduğunu düşünüyorum. Uçarak oynayacağınız oyunda Amy'nin kontrolü de oldukça hassas. İlk başladığınızda bir kaç dakika alışma süresi geçtikten sonra devamında Amy'nin kontrolünü rahatça sağlıyorsunuz. Karşınıza çıkan düşmanları ile oynadıkça daha da hızlı tepki vererek indirmeye başlıyorsunuz.

Heyecanlı bir oynanışa sahip olan Amy the Starry Archer, Android teleofn ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği aksiyon oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR