AnDoc - PDF & DJVU Reader 2.0.1 (Android)

AnDoc - PDF & DJVU Reader

AnDoc - PDF & DJVU Reader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AnDoc - PDF & DJVU Reader ile PDF ve DjVu dökümanlarını görüntüleyebilirsiniz

AnDoc - PDF & DJVU Reader kullanıcılara Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleri üzerinde PDF ve DjVu dökümanlarını görüntüleme imkanıı sunan bir PDF görüntüleme uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF okuyucu olan AnDoc - PDF & DJVU Reader bize günlük hayatımızda en sık karşılaştığımız ofis dökümanlarından olan PDF dökümanlarını Android cihazımız üzerinde görüntüleyebilme imkanı sunuyor. PDF dökümanları genel olarak iş hayatında raporların, sunumların dijital olarak saklandığı, CV'lerin oluşturulduğu döküman türüdür. Bu nedenle projelerimizde ve iş görüşmelerimizde bu dökümanlardan yararlanmaktayız. Söz konusu Android cihazlar olduğunda bize bu sık kullanılan PDF dökümanlarını görüntülemek için özel bir uygulamaya ihtiyaç duyuyoruz.

PDF dökümanlarını görüntülemek için bize kolay ve pratik bir çözüm sunan AnDoc - PDF & DJVU Reader sadece amaca hizmet etmekte. Uygulama içerisinde yer alan dosya gezgini ile Android cihazınızdaki klasörlere göz atarak PDF veya DjVu dosyalarını tespit edebiliyorsunuz ve kolayca görüntüleyebiliyorsunuz. AnDoc - PDF & DJVU Reader içerisinde önceden göz attığınız dökümanlara kolayca erişmenizi sağlayan "Recent" bölümüne de yer veriyor.

YORUMLAR