Andrognito 2 2.0.21 (Android)

Andrognito 2

Andrognito 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Andrognito 2, Android cihazlarınız üzerinde istediğiniz dosyaları güvenlik altına almak ve gizlemek istiyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesi.

Andrognito 2, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bulundurduğunuz önemli ve özel dosyaları koruyabilmeniz için geliştirilen bir dosya şifreleme ve gizleme uygulaması. Kendi kategorisindeki uygulamalara göre çok daha gelişmiş ve detaylı bir uygulama olan Andrognito 2, askeri seviyede sağlamış olduğu kriptolama sayesinde dosyalarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlar.

Çok hızlı ve güvenli bir dosya kriptolama algoritmasına sahip olan uygulama istediğiniz tüm dosyaları özel bir kasaya koymanızı sağlıyor. Sonrasında ise bu kasayı kriptolayarak koruma altına alıyor ve böylelikle istediğiniz tüm dosyaları gizleyebilme olanağı sunuyor.

Materyal tasarımla dizayn edilen uygulamanın görünümünün de oldukça şık olduğuna değinmeden geçmek ayıp olur. Kendi içerisinde fotoğraflarınızı görüntüleyebileceğiniz uygulama en iyi Android 5.0 ve üzeri cihazlarda kullanıcı deneyimi sunuyor. Fakat 4.0 ve üzeri cihazların tamamında çalışıyor.

Kırılması imkansız olan bir kasa oluşturan ve bu kasada tüm özel dosyalarınızı korumanızı sağlayan Andrognito 2'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR